Fillup

e-Urzędy – nowoczesność

Druki i formularze coraz częściej przesyłamy w formie elektronicznej.

Aplikacja fillUp obsługuje ponad 300 wzorów e-Deklaracji, wysyłkę plików JPK oraz e-wysyłkę pism i druków do ponad 20 000 Elektronicznych Skrzynek Podawczych (ePUAP) wszystkich urzędów i instytucji w Polsce.

Korzystając z fillUpa wygodnie wyślesz do urzędu skarbowego wszystkie obecnie dostępne e-Deklaracje PIT, VAT i CIT oraz pliki JPK (Jednolity Plik Kontrolny). Potwierdzeniem e-złożenia dokumentu jest Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO), a tak dostarczona korespondencja jest równoznaczna ze złożeniem pisma osobiście w urzędzie.2

Wygoda i funkcjonalność

W fillUp – Przyjazne formularze możesz wypełniać formularze on-line lub pobrać program i zainstalować na komputerze, czy tablecie. Sam zdecyduj, co jest dla Ciebie wygodniejsze.

Użytkownicy, którzy sporadycznie wypełniają pojedyncze druki najczęściej korzystają z wersji on-line. fillUp w wersji desktop sprawdza się przede wszystkim w przypadku dużych firm lub biur księgowych, wystawiających wiele dokumentów dla wielu użytkowników. fillUp on-line obsługuje wysyłkę elektroniczną bez e-podpisu, natomiast fillUp desktop zarówno wysyłkę bez jak i z kwalifikowanym e-podpisem.

W fillUpie, po wypełnieniu kilku druków, kolejne formularze wypełniają się praktycznie same, ponieważ dane Twoje i kontrahentów są automatycznie zapisywane i wykorzystywane w kolejnych formularzach.3

Otwartość i elastyczność

Druki z programu fillUp możesz eksportować do PDF, Word i XML. Jeśli w swojej pracy używasz innych aplikacji z pewnością przyda się Tobie opcja importu danych. Już teraz dane np. pracowników czy kontrahentów zaimportujesz z pliku XML, excel lub CSV oraz z programów e-pity, e-Deklaracje, Płatnik, Optima, Symfonia, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin czy druki IPS.

FillUp API umożliwia wymianę informacji między zasobami fillUp a oprogramowaniem zewnętrznym. Dzięki temu programiści wygodnie i szybko zintegrują własne rozwiązania – z mechanizmami aplikacji fillUp tj. e-deklaracje, druki, formularze i umowy.

fillUp działa na systemie, jaki najbardziej lubisz: WindowsMac OSLinux oraz Android.4

fillUp API

fillUp API – interfejs programistyczny do testowania dostępnych metod oraz generowania dokumentacji w formacie Open API 2.0 (Swagger) do integracji z narzędziami testowymi (np. PostMan).fillUp API umożliwia podłączenie się do bazy aktualnie wykorzystywanej przez program fillUp lub do bazy MS SQL. (api.fillup.pl)5

Bezpieczeństwo i stabilność

Od momentu pierwszej instalacji program fillUp pracuje wyłącznie dla Ciebie. Wszystkie dane, które wprowadzasz są cały czas przy Tobie – na dysku Twojego komputera lub w bezpiecznej chmurze Google Drive.

My zabezpieczamy je na trzech poziomach, a kiedy chcesz je przesłać, dzięki nam robisz to bezpiecznie jak w banku (protokół SSL).

Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, najstarsza (103 lata tradycji) i największa organizacja skupiająca księgowych, wystawiła programowi fillUp Przyjazne Formularze opinię poprawności programu, a tym samym potwierdziła zgodność z obowiązującymi przepisami.6

Różnorodność i kompetencje

W fillUpie znajdziesz wszystkie druki pomocne w pracy księgowej, kadrowej oraz urzędnika administracji państwowej. fillUp pomoże Ci też prowadzić własną firmę oraz w życiu prywatnym w kontaktach z urzędami i instytucjami, bankami, dostawcami usług i towarów.

Druki w naszej aplikacji wypełnią się automatycznie Twoimi danymi, a ich treść możesz dostosować do swojej sytuacji.

Wszystkie nasze formularze są merytorycznie zweryfikowane przez specjalistów i na bieżąco aktualizowane, a każdy druk posiada praktyczny opis oraz podstawę prawną jego powstania.7

Mnogość i prostota

W fillUpie znajdziesz ponad 5 000 aktualnych druków: formularzy, deklaracji i e-deklaracji, plików JPK ale także wzory umów, pism, wniosków, podań, zaświadczeń, oświadczeń, zawiadomień, wezwań, pozwów, not, arkuszy, ewidencji, rejestrów, raportów, rachunków czy faktur.

Dokument wyszukasz po nazwie, typie sprawy (np. PIT-y, praca/kadry, sprawy obywatelskie), urzędzie (np. urząd skarbowy, sąd, urząd miasta/gminy) albo kategorii (np. PIT, CIT, ZUS, VAT). Formularze możesz też sortować po nazwie, dacie dodania lub popularności. W bazie formularzy wypełnionych poza wyszukiwarką dostępne są także wygodne filtry sortowania danych.8

Polubisz fillUp!

Wypełnianie formularzy nie należy do przyjemności. Dlatego stworzyliśmy aplikację, w której każdą daną o sobie, swojej firmie czy bliskich wpiszesz tylko raz. Bardziej popularne formularze, jak faktury i rachunki, przelewy czy deklaracje wypełnisz przy użyciu wygodnych kreatorów, bez konieczności wypełniania wszystkich pól. Korzystając z fillUpa nie musisz też pamiętać danych za poprzedni rok czy miesiąc.

Jeśli tylko program je posiada – uzupełni je automatycznie. Dbamy też o drobiazgi: do wypełnionego druku dodasz notatkę albo inne pliki, skany czy potwierdzenie nadania. Tak by wszystko mieć w jednym miejscu.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap